wrapper

Жаңалық

Сайлау учаскелері

Сайлау учаскелері (1)

Қазығұрт ауданындағы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Қазығұрт ауданындағы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы 

 

№261 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Алтынтөбе ауылы, «Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты «Алтынтөбе»  ауылдық  клубы, Ж.Керімқұлов көшесі №18). Тел. 8 (72539) 78-2-77

Шекарасы: Алтынтөбе, Қарабау елді мекендері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Урисбаев  Абдали  Абсаттарович – «Алтынтөбе» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Матиев Нурпапа  Ленович – «Алтынтөбе» ауылдық клубының меңгерушісі, «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Керимбаев Жангали Нурлыбекулы – «Алтынтөбе» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.      

4. Сманова  Шарапат  Абубакировна – «Алтынтөбе» медициналық пунктінің медбикесі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Дүйсенов Үсен Айтқулович – уақытша жұмыссыз, «Ауыл» партиясының  өкілі, комиссия мүшесі.   

                                                                                               

№262  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:(Қосағаш ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қосағаш»  жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік  мекемесі. Ә. Сәпиев көшесі №126). Тел. 8 (72539) 78-2-66

Шекарасы: Қосағаш елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.Дуанақұл  Қасымсейіт Әмірсеиітұлы – «Қосағаш» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.  

2.  Салимов Пернехан Айтубаевич – жеке  кәсіпкер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары. 

3. Сарыбай Сакен Жақсылықұлы – «Қосағаш» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.      

4. Сүлеймен  Сұлушаш  Абдымомынқызы – «Казпочта»  бөлімінің  басшысы, «Қазақстан коммунистік халық партиясының»  өкілі,  комиссия мүшесі.   

5. Елтаева  Динара  Сейдахановна – «Қосағаш»  кітапханасының кітапханашысы, «Бірлік»    партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№263 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: («Қаржан» ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қаржан» жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, С.Дүйсебеков көшесі №11). Тел. 8 (72539) 78-1-30

Шекарасы: А.Қосанбаев, Ө.Тілеубаев, Т.Рахымов, Т.Ныспанбетов, Қ.Мырзабеков, С.Дүйсебеков, Т.Қожамжаров, Қ.Майлиев, Самал, Қ.Кішкентаев көшелері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Сарсенов Рахматулла Жанибекович – «Қаржан» жалпы орта мектебі директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Абдиров Ермек Рахимович – «Қаржан» жалпы орта мектебінің шаруашылық  меңгерушісі,  «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3.  Сұлтанбаева Жансая Каныбекқызы – жұмыссыз, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»  өкілі, комиссия хатшысы.      

4.  Дуйсенов Куралбек  Наймашович – «Қаржан» жалпы орта мектебінің ұйымдастырушы-педагогы, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.     

5.  Кайкбаева Кундызай Пирмановна – «Қаржан» жалпы орта мектебінің медбикесі, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

6. Атабаева  Баян  Абдуановна – «Қаржан» ауылдық  кітапханасының кітапханашысы,  «Қазақстанның  салалық  білім   және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.   

7.  Аймаганбетова Запия Жамалбековна – зейнеткер, «Ақжол» партиясының  өкілі, комиссия мүшесі.  

 

№264 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Қаржан ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Ө.Жамалов атындағы жалпы орта  білім  беретін  мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Ж.Жұматаев көшесі №7) Тел. 8 (72539) 78-1-30

Шекарасы: А.Әлдебаев, Ж.Жұматаев, Келес, Ә.Мелдешов, Ә.Дүйсебаев, Е.Елеусізов, И.Шарипов, П.Атамбеков, Қ.Мамбетов көшелері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Косанбаева  Айткул  Опабековна – Ө.Жамалов атындағы жалпы орта мектебінің оқу  ісі  жөніндегі  орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Кулыбеков  Казыбай  Иманбердиевич – «Қаржан»  клубы  меңгерушісі, «Ақжол» партиясының өкілі,  комиссия төрағасының орынбасары.   

3.  Бекенбаева Мейрамкул Абжаппаровна – Ө.Жамалов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.      

4. Бостанова Алия  Кыдыровна – «Қаржан»  кітапханасының  кітапханашысы, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Бекмуратова Шолпан Алтынбековна – «Сенбі» дәрігерлік амбулаториясының медбикесі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.        

 

№265 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (1-Мамыр елді мекені, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «1-Мамыр» жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Т.Салыбаев көшесі №70). Тел. 8 (72539) 45-1-01

Шекарасы: Т.Салыбаев, М.Құлекеев, С.Жайлаубаев, П.Байдеуов көшелері, Аққұм, Қырыққыз елді мекендері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Байболатов Муханбет Жанбырбаевич – 1 Мамыр жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.   

2.  Лесов  Галымбек  Сатыбалдиевич – «Аққұм» негізгі орта мектебі директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3.  Каратаев Ербол Алимханович - 1 Мамыр жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4. Таев Жубан Кумисбаевич – «Аққұм» негізгі орта мектебі директорының оқу  ісі  жөніндегі орынбасары,  «Қазақстан коммунистік халық партиясының»  өкілі, комиссия мүшесі.     

5.  Шындаулетова  Венера  Жумабековна – «Алтын  сақа»  балабақшасының  тәрбиешісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.   

 

№266 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Жаңабазар ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Елшібек батыр атындағы мектеп-лицей»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Р. Ханалы көшесі №17). Тел. 8 (72539) 33-6-67

Шекарасы: Жаңабазар елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Анашов Кайрат Убайдуллаевич – Елшібек батыр атындағы  мектеп-лицейінің  директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Алибеков Серик Батырханович – Елшібек батыр атындағы мектеп-лицейінің  мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3. Тулебергенов Жандос Зулыпхарович – Елшібек батыр атындағы мектеп-лицейінің  мұғалімі,  «Ақжол»  партиясының өкілі,  комиссия хатшысы.        

4. Ибрагимов Шералхан Батырович – Жеке  кәсіпкер, шаруа қожалығының төрағасы, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.   

5.  Тағаева  Нышанкул  Түймешовна – «Балдырған»  балабақшасының  әдіскері, «Бірлік»    партиясының  өкілі, комиссия мүшесі.

6. Абылаев  Аюпхан  Биллаевич – Жасөспірімдер  мен  балалар  спорт  мектебінің  әдіскері, «Қазақстанның  салалық  білім   және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.   

7.  Шалкарова  Гулайша  Естаевна – уақытша жұмыссыз, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»  өкілі, комиссия мүшесі.                                                                                    

 

№267   учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Үлгілі ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «М. Әуезов атындағы жалпы орта  білім  беретін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Елшібек батыр көшесі №58). Тел. 8 (72539) 33-7-58

Шекарасы: Үлгілі елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Мусакулов  Скандар  Толендиевич – М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Жакипов Сапарбек Токтарович – М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі,   «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Алтынбекова Балзия Тургынбековна – М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының  өкілі,  комиссия хатшысы.   

4. Нурманов Уразали Кумисович – жеке  кәсіпкер, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Аршабаев Тойбек Усенулы – жеке кәсіпкер, «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Анашев  Талгат  Ильясович – жеке  кәсіпкер, «Қазақстанның  салалық  білім   және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.   

7. Думшебаева  Салима  Амирсейтовна – уақытша жұмыссыз,  «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

 

№268  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Жылыбұлақ ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Жылыбұлақ» жалпы орта білім  бертетін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Ө.Қалдыбайұлы көшесі №68). Тел. 8 (72539) 77-0-59

Шекарасы: Жылыбұлақ, Жаңажол елді мекендері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Ауганбаев Куат Турумович – «Жылыбұлақ» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.   

2. Аликулов Тансыкбай – жеке кәсіпкер, «Ауыл»  партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.   

3.  Толеков Амзе Салтакович – «Жылыбұлақ» жалпы орта мектебі директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары, «Ақжол » партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Абдикадиров  Ерсаин  Куандыкович – «Казпочта» жұмысшысы, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Жолдасов Нургали Шалтанбаевич – жеке  кәсіпкер, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.     

 

№269 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қарабастау ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қарабастау» жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Р.Төлендиев көшесі №72). Тел. 8 (72539) 76-1-10

Шекарасы: : Қарабастау елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.  Сыбанов Шерматулла Абитович – жеке  кәсіпкер, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.    

2. Тулешова  Гулмира  Есенкелдиевна – «Қарабастау» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3.  Кенжебеков Нұрлан Өмірұлы – жұмыссыз, аумақтық сайлау комиссиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4. Есимов  Нургалым  Абдрахманович  – «Қарабастау» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі           

5. Курбанбекова  Гулзада  Исабековна – жұмыссыз, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

№270 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Жаңаталап ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Жаңаталап» жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Рсымбетұлы көшесі №111). Тел. 8 (72539) 76-6-99

Шекарасы: : Жаңаталап елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.  Оспанов  Асет  Матенович – «Жаңаталап» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тұрсынәлі Ерболат Еркінбекұлы – «Жаңаталап» жалпы орта мектебінің спорт нұсқаушысы, «Ауыл» паритиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Есенаманов  Матжан  Садуакасович – жеке  кәсіпкер, «Ақ жол»  партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4.Сауырбаев  Курманбек  Адилбаевич – жеке  кәсіпкер, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі,  комиссия мүшесі.

5.Усманова  Маржан  Бекзатовна – жұмыссыз, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

№271 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (ХХ – лет Каз.ССР ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «К.Әзірбаев атындағы жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Қожамберді Көшімбетұлы көшесі №23). Тел. 8 (72539) 33-6-21

Шекарасы: : 20 лет КазССР елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Камбаров  Нурлан  Куатбекович - К.Әзірбаев атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Елубаев Амалбек Жарметович – жеке кәсіпкер,  «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3. Максутов  Адилбек  Мансурович – жеке  кәсіпкер, «Ақжол» партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жүзбаев  Казбек  Оразбекович –  К.Әзірбаев атындағы жалпы орта мектебінің  мұғалімі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі,  комиссия мүшесі.

5.Сеидәлі  Жасына  Нұралықызы – жұмыссыз, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№272 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: (Тілектес ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Тілектес» жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, З.Бостанов көшесі №46).

Тел. 8 (72539) 77-2-90

Шекарасы: : Тілектес елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.Ажитаев  Жылкелді  Керимбекович– «Тілектес» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы. 

2. Досымбетов Сапар Ирыскыбаевич – «Тілектес» жалпы орта мектебінің  мұғалімі, «Ауыл»  партиясының  өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3. Иманқұл Әуез Рахманұлы – «Тілектес» почтасының  меңгерушісі, «Ақжол» партиясының өкілі,  комиссия хатшысы.   

4. Джумабаева  Айдын  Салкинбековна – «Тілектес» медициналық пунктінің медбикесі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі,  комиссия мүшесі.

5. Темірбаев  Досалы  Өміртайұлы – жеке  кәсіпкер, «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

 

№273 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Жеңіс ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Жеңіс» негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік  мекемесі. Ұлытау  көшесі  №5).

Тел. 8 (72539) 76-5-90

Шекарасы: : Жеңіс елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Козыбаев Тастанбек - зейнеткер, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы. 

2. Ахметов Рысмахан Жолшиевич – ветеринарлық  инспекцияның мал дәрігері, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары

3. Кожабергенов Нурсултанбек Мыктыбаевич – «Жеңіс» негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.   

4. Бобетова Багила Ильясовна – «Жеңіс» негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі,  комиссия мүшесі.

5. Кабылов  Жандос  Тагабекович – жұмыссыз, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

№274 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Көкібел ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «С.Рахимов атындағы жалпы орта білім  беретін мектеп»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Жетібай батыр көшесі №32). Тел. 8 (72539) 31-5-39

Шекарасы: : Көкібел, Қызылата, Майбұлақ елді мекендері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.Конысбаев Серик Жантасович – С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Кабланов Уалихан Талипбаевич – «Майбұлақ» жалпы орта мектебінің ұйымдастырушы педагогы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3.  Аблаев  Ерик  Ергешович – «Майбұлақ» жалпы орта мектебінің қосымша білім беру педагогы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Зиятбеков Нурлибек Амирбекулы– «Майбұлақ» жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.  Акбердиев  Елшибек  Туранович – «Көкібел» жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.   

6. Куздеубаев Жандарбек Бактиярович – С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің  мұғалімі, Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының өкілі, комиссия мүшесі.  

7. Алдашев  Беделхан – жеке кәсіпкер, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

8. Беркинбаев  Аскат  Досалиевич – «Қызылата»  жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының  өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Лесбай  Мэлс  Жақсыбайұлы – «Көкібел»  жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі,  «Мемлекеттік  мекемелер, банк  және  қоғамдық қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы»  өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№275 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Жігерген ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Абай» атындағы жалпы орта білім  беретін  мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Т.Мырзабеков көшесі №11). Тел. 8 (72539) 33-2-71

Шекарасы: : Дихан, Айнатас, Жігерген елді мекендері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Кожанов  Суйндик  Жанбырович – Абай атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы. 

2. Бурабаев Омирсерик Акпанович – Абай атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.   

3. Қулмырзаев Мейржан Кайратович    Абай атындағы жалпы орта мектебінің  шаруашылық  меңгерушісі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Әбдуахап  Бақберген  Талғатұлы – Жігерген  ауыл округі әкімі аппаратының  нұсқаушысы, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Байтуреев  Серик Елемесович – «Дихан»  жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия мүшесі.  

 6.Сулейменов Галымжан Алимханович – жеке  кәсіпкер, Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының өкілі, комиссия мүшесі.  

7. Демеуов  Руслан  Нурлыбекович – жеке  кәсіпкер, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

 

№276 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Тесіктөбе ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Ж.Есіркепов атындағы жалпы орта білім  беретін мектеп» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Қ.Жамашев көшесі №19). Тел. 8 (72539) 33-2-75

Шекарасы: : Тесіктөбе елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Зулпыхаров  Абилахат  Зиятбекович – Ж.Есіркепов атындағы жалпы орта мектебінің  директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Өсербаев Дәрмен Жиенбайұлы - Ж.Есіркепов атындағы жалпы орта мектебінің  шаруашылық меңгерушісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3.Сулеймен Қалдыбай Әмірханұлы –  аумақтық сайлау комиссиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4. Ембаев Орисбай Уәлиханович – жеке кәсіпкер, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Сулейменов  Колдас  Калижанович – Жігерген  ауыл округі әкімі аппаратының  хатшысы, «Бірлік»  партиясының  өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№277 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Өгем ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Өгем» бастауыш мектебі» коммуналдық  мемлекеттік мекемесі). Тел. 8 (72559) 37-5-20

Шекарасы: : Өгем елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Макулбаев Жанабай Тойлыбаевич – «Сайрам-Өгем» ұлттық паркінің аға орманшысы, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Батырбаев Аманкелды Мухтарович – Өгем бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3. Аманкулов Абубакир Мергенбаевич – жұмыссыз, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.   

4. Қонысбаев Мұрат Жиенбаевич – жұмыссыз, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Рахаев  Турыскали  Нургалиевич – Өгем бастауыш мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясы өкілі, комиссия мүшесі.   

 

№278 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  (Қызылбұлақ ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Б.Құдайназаров атындағы негізгі орта мектеп»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесі, Мошқал баба көшесі №22).  Тел. 8 (72539)76-0-59

Шекарасы: : Қызылбұлақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Беркинбаев Куатбек Жаханович – Б.Құдайназаров атындағы негізгі орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы. 

2. Мәуленов Әкімхан Сейдуллаұлы – Б.Құдайназаров атындағы негізгі орта мектебінің мұғалімі,  «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Қарабек Салтанат Шералиевна – «Қызылбұлақ» медициналық пунктінің фельдшері, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.Үсіпбаев Елбек Садықұлы – жеке  кәсіпкер, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Мамыров Ермахан Баймуратович – СТК  төрағасы, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

№279 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қазығұрт ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төлеев көшесі №2).

Тел. 8 (72539)2-19-34

Шекарасы: : М.Әуезов, Ж.Төлеев, Жібек жолы, Қазына, Т.Бигелдинов, Д.Шақабаева, Тәттімбет, Табыс, О.Байжұманов көшелері толығымен, Д.Қонаев көшесі тақ жағынан №1-57 үйлер, жұп жағы №2-50 үйлер аралығы, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан №1-45 үйлер аралығы, жұп жағынан №2-46 үйлер аралығы.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Пайзиев Нурмухамед Серикбаевич – Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицейінің ұйымдастырушы педагогы, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы

2. Белгибаев Жасулан Бауыржанович -  Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицейінің қосымша білім беру педагогы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3.  Айтенова  Зура  Разаховна – Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицейінің бастауыш  сынып мұғалімі,  «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.    

4. Тұртахмет Жүнісқали  Қалдыбайұлы – Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицейінің лаборанты, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Кошерова Мадина Тәжиевна – жұмыссыз, «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия мүшесі.    

6. Медеубаева Дуйсекул Сейдазкызы – Қазығұрт СТК жетекші маманы, Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының өкілі, комиссия мүшесі.  

7. Есенбеков Нұрлыбек Айтжанұлы – жұмыссыз, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік одағының»  өкілі, комиссия мүшесі.  

 8. Жамбыл  Нұрбек  Жамбылұлы – жас туристер орталығының  есепшісі, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Кудагелдиева  Апақай  Накхановна - аудандық  жұмыспен  қамту  және  әлеуметтік  бағдарламалар  бөлімінің  әлеуметтік  қызметкері, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

 

№280 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қазығұрт ауылы, «Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қонаев көшесі №92). Тел. 8 (72539)2-12-89

Шекарасы: : Ә.Тоғаев, Н.Мұратов, Абай, Ә.Молдағұлова, А.Жұбанов, Райымбек батыр, А.Фахрутдинов көшелері толығымен, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан №47-89 үйлер аралығы, жұп жағынан №48-76 үйлер аралығы, Мамбеталиев көшесі тақ жағы №41 үйден көшенің соңына дейін, жұп жағы № 36 үйден соңына дейін, Д.Қонаев көшесі тақ жағынан №59-111 үйлер аралығы, жұп жағы №52-112 үйлер, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағы №1-35 үйлер аралығы, жұп жағы №2-42 үйлер аралығы.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Байжұманов Ақжол Орманұлы – аудандық мәдениет сарайы директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Пазилов Нуржан Камалович – Қазығұрт ауыл округі әкімі аппаратының нұсқаушысы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3. Джайлауова Хафиза Калдыбаевна – Т.Рысқұлов атындағы мектеп-лицейінің әлеуметтік  педагогы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.  Кушербаева Турдыкул Шалматовна – аудандық мәдениет сарайының бас есепшісі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Жасымбекова Нурзия Акмолдаевна – Т.Рысқұлов атындағы  мектеп лицейі директорының оқу  ісі жөніндегі орынбасары, «Бірлік»  партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

6. Қурбанов Бауыржан Зульпухарович – Т.Рысқұлов атындағы  мектеп-лицейінің мұғалімі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Елемесов  Ермек  Шарапович – көпсалалы  коммуналдық  шаруашылық  мекемесінің  аға  шебері, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»  өкілі, комиссия мүшесі.  

8.Мошқалов  Төребек  Мейірбекұлы – «Дарын » мектеп-интернатының  тәрбиешісі, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Наушабаева  Айсулу  Жамиловна – Т.Рысқұлов атындағы  мектеп-лицейі директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

 

 №281 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қазығұрт ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Болашақ» мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Абдалиев көшесі №76). Тел. 8 (72539)2-11-95

Шекарасы: : Н.Ысмайылов, Құрманғазы, Ырыс, Береке, Қ.Есіркепов, Қ.Қабылбеков, Сүйінбай, О.Жандосов, М.Мақатаев, Б.Момышұлы, Е.Бұғыбаев көшелері толығымен, Қ.Жанысбеков көшесі жұп жағы толық, Ш.Уалиханов көшесі тақ жағынан №91 үйден соңына дейін, жұп жағы №78 үйден соңына дейін, Қ.Абдалиев көшесі тақ жағы №37 үйден соңына дейін, жұп жағы №42 үйден соңына дейін.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Нұрқұл Жанат Қаныбекқызы – «Болашақ» мектеп-гимназиясының директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрайымы.

2. Усербаев  Марат  Кудагельдиевич – облыстық  су  шаруашылығы мекемесінің гидротехнигі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрайымының орынбасары.   

3. Ысмайыл Бағила Мұратқызы -  «Болашақ» мектеп-гимназиясы директорының орынбасары, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Тоқмырза Бейбіт Отарбекқызы – «Болашақ» мектеп-гимназиясының мұғалімі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Калмурзаев Бауыржан Амирсейтович – О.Жандосов  атындағы  жалпы  орта мектебінің  мұғалімі, «Бірлік»  партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.

6. Нурмаханбетов Кайрат Аскарович – «Болашақ» мектеп-гимназиясының мұғалімі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Ташкараев  Смаил  Паизович – Қазығұрт  ауылы  әкімі  аппаратының  іс  жүргізу жөніндегі  инспекторы, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

8. Қасымбекова  Әйгерім  Бауыржанқызы - жұмыссыз, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Исманова  Акайша  Сарсенбековна – жұмыссыз, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

 

 №282 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:( Қазығұрт ауылы, Қазығұрт аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің «№1  балалар-жасөспірімдер  спорттық  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Қонаев көшесі №178а). Тел. 8 (72539)2-37-25

Шекарасы:Жамбыл, С.Еділов, Еңбекші, С.Рахимов, Ғ.Мұратбаев, М.Мәметова, А.Яссауи, Әл-Фараби, Д.Нұрпейісова, Ю.Гагарин, М Өтемісұлы, Манасов көшелері толығымен, Майлин көшесінің жұп жағы, С.Мұқанов көшесінің тақ жағы, Қ.Жанысбеков көшесінің тақ жағы №1-21 үйлер аралығы, Д.Қонаев көшесінің тақ жағы №113-ші үйден соңына дейін, жұп жағы №114-тен соңына дейінгі үйлер.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Жантасов  Жандос  Камбарович – «Болашақ»  мектеп-гимназиясы  директорының  орынбасары, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тулебаев Еркин  Калмырзаевич – «Абдиернур»  ЖШС –ның  диспетчері, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.    

3. Рыскелдиева Гульнара Белгибаевна –  орталық аурухананың кадр бөлімі бас маманы,  «Ақжол» партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4. Матиев Жалгасбек Ленович – аудандық электр жүйесі мекемесінің аға  диспетчері, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Копеев  Кайрат  Бухарович – балалар  жасөспірімдер  спорт  мектебінің  шаруашылық  меңгерушісі, «Бірлік»  партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

6. Наушабекова  Маншук  Абдирахбановна – аудандық орталық кітапхананың есепшісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

7. Тасполатова Гулжахан Алимбековна – «Шолпан» балабақшасының есепшісі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

8. Жанаева  Рабига  Аманкелдиевна – О.Жандосов  атындағы  жалпы  орта мектебінің  мұғалімі, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Туленов  Айдар  Оразович – «Болашақ»  мектеп-гимназиясының мұғалімі, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

                             

№283  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қазығұрт ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Ащыбұлақ жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Тілешұлы көшесі №34) Тел. 8 (72539)2-27-72

Шекарасы: «Болашақ» мөлтекауданы, Ә.Сасбұқаев, Т.Байтуров, Бурабай, Жайық, С.Тілешұлы, Т.Атанбекұлы, Д.Қабашбаев, Жастар, Алатау, Мектеп, М.Өмірбайұлы, Тәукехан көшелері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Ерназаров  Нухбек  Абдимажитович – «Ащыбұлақ» орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Тансыкова  Гульзакира  Досалиевна – фитосанитария  орталығының  лаборанты, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.   

3. Бекназаров Сеилхан Абдезимович – «Ащыбұлақ» жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.Уйсимбаева  Гульжан  Тузелбаевна – «Қызыл  ту»  ОДЕ  медбикесі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Әбдуәлі  Ержан  Қырғызәліұлы – жеке  кәсіпкер, «Бірлік»  партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

6. Теликбаев  Серик  Сейдохасанович – Қ.Сатпаев  атындағы  мектеп-лицейінің  мұғалімі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Малдыбаев  Нурлан  Ербосынович – «Ащыбұлақ» жалпы орта мектебі директорының  оқу  ісі  жөніндегі  орынбасары, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

 

№284 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қазығұрт ауылы, Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Тілдерді  оқыту  және  дамыту  орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ынтымақ көшесі №18). Тел. 8 (72539)2-10-26

Шекарасы: М.Тұтқабаев, Төле би, Қазыбек би, С.Кемелов, Ынтымақ, Сауран, С.Ерубаев, М.Кенжебаев көшелері, Б.Майлин көшесінің тақ жағы, Көктем көшесі.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Танирбергенов  Нургиса  Ержанович – аудандық  тілдерді  оқыту  және  дамыту  орталығының  директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы. 

2. Мусиров Асырау Заитулы – О.Жандосов атындағы негізгі орта мектебі директорының орынбасары, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3.  Кенжебаев Арал Мошкалович – зейнеткер, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Кыпшакбаев Саги Абаевич – «Жастар орталығы» мемлекеттік мекемесінің инспекторы, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Тулебаев Сакен Еркинович – жұмыспен қамту орталығының маманы, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

6.Түскенов  Бақтияр  Жумабаевич – Қазығұрт ауыл округі әкімі  аппаратының  қарауылы, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Тургынбаев  Турдалы  Тургынбаевич – жұмыссыз, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

8. Қасымбеков  Әзімбек  Бауыржанұлы – О.Жандосов атындағы жалпы орта мектебінің  мұғалімі, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі

9. Әшірбаева  Динара  Әбдіқалиқызы – жеке  кәсіпкер, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

 

№285 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қазығұрт ауылы, Түркістан облысы білім басқармасының «№11 колледж» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Д.Қонаев көшесі №2).

 Тел. 8 (72539)2-16-35

Шекарасы: Қ.Данияров, Сырдария, Балуан шолақ, Темірлан, Арыс, Жеңіс, Наурыз, Түркістан, Қаратау, Б.Байбек, А.Қайымбеков, С.Наримов, Ш.Қалдаяқов, Бейбітшілік, Қ.Көпбаев, Достық, Қожақұл би, Отырар, Ә.Жангелдин, С.Сейфуллин, Ы.Алтынсарин, Амангелді көшелері толығымен, Мамбеталиев көшесі тақ жағы №1-39-ға дейінгі үйлер аралығы, жұп жағы №2-34-ке дейінгі үйлер аралығы.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Туртаев Байдалы Турдалыулы – №11 колледж директорының орынбасары, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы. 

2. Сейтов  Байгали  Канатбаевич – №11 колледжінің бөлім меңгерушісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3. Агайдаров Бахтияр Сейтбекович – №11 колледж оқытушысы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия  хатшысы.

4. Мамыков  Наби  Ускенбаевич – Т.Рысқұлов  атындағы  мектеп  лицейінің мұғалімі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Жасымбеков  Болат  Асылбекович – «Ауыл» МКҚК  директорының  орынбасары, «Бірлік» партиясы өкілі,  комиссия мүшесі.   

6. Нурмаханбетов Мухтар Асқарович – фитосанитария орталығының агрономы, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Калдыбаева Айнур  Олмесбаевна – Т.Рысқұлов  атындағы  мектеп-лицейінің  мұғалімі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»   өкілі, комиссия мүшесі.  

8. Алтенова  Райхан  Тулепбековна – №11 колледж мұғалімі, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9.Амантаева  Даулеткул  Елеусизовна – зейнеткер, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі,комиссия мүшесі.

 

№286 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қазығұрт ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «О.Жандосов  атындағы  жалпы  орта  білім  беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Әзірбаев көшесі №92А) Тел. 8 (72539)2-38-76

Шекарасы: Ш.Абуов, М.Балқыбеков, О.Үсіпбеков, Айша бибі, Қаратас, Ж.Өскенбаев, К.Әзірбаев, Қажымұқан, Т.Рысқұлов, Жаңатұрмыс, Қазығұрт, Телемұнара көшелері, Қ.Жанысбеков көшесі тақ жағынан №23 үйден соңына дейін, С.Мұқанов көшесінің жұп жағы.

 

 

 

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Таушаев  Бахадір  Сұлтанұлы – О.Жандосов  атындағы  жалпы  орта  мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Каттабеков  Жаркынбек  Сусарулы – жеке  кәсіпкер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3. Баратова  Лайла  Амангелдиевна – О.Жандосов  атындағы  жалпы  орта  мектебінің   мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Калшабеков  Камал  Куанышевич – жеке  кәсіпкер, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Тулеев  Баурджан  Абдурахимович – О.Жандосов  атындағы  жалпы  орта  мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

6. Дауылбаев Нургали Елтаевич – О.Жандосов  атындағы  жалпы  орта  мектебінің директорының  тәрбие жөніндегі  орынбасары, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Утепов  Ерсайын  Саттарович – Амангелді  ЖШС жүргізушісі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

8. Елемесов  Пернебай  Ермекович –  «Абдиернур»  ЖШС жүргізушісі, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Полатов  Манап  Серикбаевич – жеке  кәсіпкер, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

 

№287 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: (Қазығұрт ауылы, аудандық  ішкі  істер бөлімі, Қонаев көшесі №116).

Тел. 102

Шекарасы: СИЗО (жабық)

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Ибраев  Мурат  Казбекович – аудандық  ішкі  істер  басқармасы  қызметкері, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Ахатаев  Бекмұрат  Махмұтұлы – аудандық  ішкі  істер  басқармасы  уақытша ұстау  абақтысы бөлімінің полицейі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3.Жундесинова  Шолпан  Жаксылыковна – Т.Рысқұлов  атындағы  мектеп-лицейінің  мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Айтенова  Гулжамал  Омирбаевна – «Болашақ»  мектеп  гимназиясы мұғалімі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Смаилов  Орынбасар  Адилханович – аудандық  ішкі  істер  басқармасы  уақытша ұстау  абақтысы  бөлімінің полицейі, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

 №288 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Қақпақ ауылы,  «Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты «Қақпақ» ауылдық мәдениет үйі, Қазыбек би көшесі №2) Тел. 8 (72539) 47-4-19

Шекарасы: Қаракемер, Көктөбе, Таң, Келдібек-Ата, Жастар, Б.Момышұлы, Төле би, Ж.Жабаев, У.Омаров, Заңғар, Қазыбек би, Ынтымақ, Болашақ, Бірлік көшелері толығымен, Қақпақ көшесінің жұп жағы №2-52 үйлер, тақ жағы №1-41 үйлер, Д.Қонаев көшесінің жұп жағы № 2-118 үйлер, тақ жағы №1-117 үйлер, А.Құнанбаев көшесінің тақ жағы №1-45, жұп жағы №2-46 үйлер аралығы.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.Жанбырбаев  Ергали  Оразбаевич – «Жанбырбай» шаруа шаруашылығының төрағасы, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сәрсенбаев  Малик  Калтаевич – Қақпақ мәдениет  үйі директоры, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Байтурсынова  Роза  Мырзакеримовна – Қақпақ  кітапханасының кітапханашысы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Байтугелова  Гулжахан  Акимбековна – «Қарлығаш»  балабақшасының  тәрбиешісі, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Әлімсақ  Дәурен  Пернебайұлы – «Қызылтаң» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік»  партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

6.  Оразалиев  Алихан Кайымулы – «Ауыл» МҚКК  ветеринары, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Ходжаева  Перизат  Гафуровна – «Қарлығаш»  балабақшасы  әдіскері, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.  

8. Алимов  Абдуали  Бакирович – «Таза  су»  мемлекеттік мекемесінің  қызметкері, «Қазақстан Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Қуанышев  Мағжан  Әбдіхалықұлы – Қақпақ  ауылы  округі  әкімінің  аппаратының  инспекторы, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

 

№289 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: ( Қақпақ ауылы,  Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қақпақ»   жалпы  орта  білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,  Абай  көшесі  70А).

Тел. 8 (72539) 47-4-66

Шекарасы: Қақпақ елді мекенінің Бастау, Мектеп, Достық көшелері толығымен, Қақпақ көшесінің жұп жағы №54-58 үйлер, тақ жағы №43-59 үйлер, Д.Қонаев көшесінің жұп жағы №120-182, тақ жағы №119-183 үйлер, А.Құнанбаев көшесінің жұп жағы №48-106 үйлер, тақ жағы №47-107 үйлер аралығындағы үйлер және Заңғар, Сырлысай елді мекендері толығымен.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.Мамытбай  Әбдісамат  Әсетұлы – «Қақпақ»   жалпы  орта  мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Медетов  Жарылкап  Абдумаликович – «Қақпақ»   жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия  төрағасының  орынбасары .

3.Тұңғышбай  Бағлан  Елікбайұлы – «Қақпақ»   жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Намазбаев  Бахадыр  Нурсалиевич – «Заңғар»   жалпы  орта  мектебі  директордың  орынбасары,  «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Ералы  Нұрпейс  Мырсыдықұлы – «Қызылтаң»  жедел  жәрдем  бөлімінің  жүргізушісі, «Бірлік»  партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

6. Шеметаев  Калыбай  Алдабергенович –  «Айдос»  шаруа  қожалығының  мүшесі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Бижан  Әуес  Бердалықызы – «Қызылтаң» дәрігерлік емханасының медбикесі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

 

№290 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Сынтас ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Жамбыл атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,  Е.Сарыпбеков көшесі №46). Тел. 8 (72539) 2-12-60

Шекарасы: Сынтас елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Елеуов  Нуржигит  Амангелдиевич – Жамбыл атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Мамбетов Сапаргали Есбергенулы – Жамбыл атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Утебаев Куанышбай Абдуалиевич – Жамбыл атындағы жалпы орта мектебінің іс  басқарушысы, «Ақжол» партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4. Сейдалиева Гаухар  Бауржановна –  «Балбөбек» балабақшасының  әдіскері, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Толешов  Бахтияр  Абдиманапович – Акбаров  атындағы бастауыш мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Пернебаева  Динара  Тойшатовна – «Сынтас»  кітапханасының  кітапханашысы, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Сулейменова  Айсулу  Тастановна – «Қарабау» дәрігерлік емханасының медбикесі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»   өкілі, комиссия мүшесі.

№ 291 учаскелік сайлау комиссиясы                                                                                                                         

Орталығы: ( Жұмысшы ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «А.Оразбаева атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Құрымбеков көшесі №46 ). Тел. 8 (72539) 44-2-65

Шекарасы: Жұмысшы елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Пернебаев Гани  Адирбаевич – А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.Турлыбеков Керимбай Арапбаевич – зейнеткер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.Жорабеков Улан Жаппарович – А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебі директорының  орынбасары,  «Ақ  жол » партиясының өкілі,  комиссия хатшысы.   

4.Тилеубекова  Сауле – «Абзал»  балабақшасының әдіскері, «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Борибаев  Онербай – зейнеткер, «Бірлік»  партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

№ 292 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Қарабау ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «А.С.Макаренко атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төле би көшесі №30). Тел. 8 (72539) 76-0-97

Шекарасы: Қарабау елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.  Майлыбаев Асан Көлібайұлы – А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Абитаев  Муслим – «Қарабау»  ЖШС  жұмысшысы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Смагулов Нурабай – зейнеткер, «Ақжол » партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4. Ахметова Мейркуль Ешентаевна  – «Қарабау» ФАП медбикесі,  «Қазақстан коммунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

 5. Бектаева Ботагоз Намазбаевна – А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебі директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№293 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: ( Үшбұлақ ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қ.Өмірәлиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кейкіман батыр көшесі №12). Тел. 8 (72539) 77-0-58

Шекарасы: Үшбұлақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Қасымов  Ақылтай  Амантаевич – Қ.Өміралиев атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы

2. Үсіпбай  Ералы  Тұрсынұлы – аудандық  прокуратура  қарауылы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Жаналиев  Нургелди  Акылбекович – Қ.Өміралиев атындағы жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.Сабралиев  Ердаулет  Корганбаевич – жұмыссыз, «Қазақстан Комунистік Халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Орисбаев  Баглан  Орабилович –  «Таза  су» мемлекеттік мекемесінің  операторы, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.   

 

№294 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:(Айнатас ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Б. Момышұлы» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жібек жолы көшесі №7а ) Тел. 8 (72539) 31-2-76

Шекарасы: Айнатас елді мекені, Қызылқия елді мекенінің Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағы №1-55, жұп жағы №2-56 үйлер аралығы, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағы №1-21, жұп жағы №2-22 үйлер аралығы және А.Амалов көшесінің барлығы.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1 .Мамбеталиев Каримжан Сугралиевич – Б.Момышұлы атындағы жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Керимкулова  Алия  Кенесовна – Б.Момышұлы атындағы жалпы  орта  мектебінің  директоры, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Тасыбекова  Гулшахра  Садыковна  Б.Момышұлы атындағы жалпы  орта  мектебінің  хатшысы,  «Ақжол»  партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4.   Бозжигитов Байсеит Бекжигитович – жеке кәсіпкер, «Қазақстан Комунистік халық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.  Узакбаева Гулнар Шахановна – «Айнатас» ФАП медбикесі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.  

6. Байтасов  Каныш  Абдиханович – жеке  кәсіпкер, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Колназарова  Аймша  Мамишовна – жеке кәсіпкер, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»   өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№295 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Қызылқия ауылы, «Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Қызылқия ауылдық мәдениет үйі, Ұ.Сақұлы көшесі №43) Тел. 8 (72539) 31-1-31

Шекарасы: Қызылқия елді мекенінің Н.Тоқтамыс, Ұ.Сақұлы, Ғ.Мұратбаев, С.Нүсенов көшелері, Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағы №57 үйден бастап көшенің соңына дейін, жұп жағы №58 үйден бастап көшенің соңына дейін, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағы №23 үйден бастап көшенің соңына дейін, жұп жағы №24 үйден бастап көшенің соңына дейін.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.Тасполтаев Курмангазы Айдарович – жеке  кәсіпкер, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Атамбаев Канат Тугелбайулы – «Комсомол» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл » партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Кайыпова Гулжамал Алпысбаевна – «Қызылқия» ауылдық кітапханасының кітапханашысы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Кожабеков Макаметжан Акбердиевич – «Комсомол» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Калмуратов Сергазы Аскерович – «Қызылқия» мәдениет үйінің директоры, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Маханбетова Элеонора Сайдуллаевна –  Қызылқия дәрігерлік емханасының меңгерушісі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Сатеев  Пердебек  Умирбекович - «Комсомол» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»   өкілі, комиссия  мүшесі.

8. Алдабекова  Шарофат  Ергешбаевна - Жастар  орталығының  инспекторы, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

9. Ақынғазиев  Асқар  Мамаевич – «Комсомол» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Мемлекеттік  мекемелер,  банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіподағы» өкілі, комиссия мүшесі.

 

 

№296 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: ( Қызылсеңгір ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қызылсенгір» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н.Машақұлы көшесі №20). Тел. 8 (72539) 76-7-94

Шекарасы: Қызылсеңгір, Тұғыртас елді мекендері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Уразов  Муса  Мейрманович – «Қызылсеңгір» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Арипбаева  Жанар  Дуйсенбаевна – Т.Қалқаұлы атындағы бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Закиров Пардабай  Исломович – «Қызылсеңгір» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол»  партиясының  өкілі, комиссия хатшысы.

4.Джуманиязов Гайирпула Юлдашевич – «Қызылсеңгір» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Баймолдаев Каноат Холманович – жеке кәсіпкер, «Бірлік» партиясының өкілі,  комиссия мүшесі.

6. Курумбаева Гулсара Сулаймоновна – «Қызылсеңгір» ФАП медбикесі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Акрамов  Абдуносир  Ахмедович – мал дәрігерлік пунктінің мал дәрігері, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»   өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№297 учаскелік сайлау комиссиясы                                                      

Орталығы: (Ынталы ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Ынталы» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Иманбердиев көшесі №31) Тел. 8 (72539) 31-2-64

Шекарасы: Ынталы елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Құрбанов Есіркеп Иманбердіұлы – жеке кәсіпкер, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Раев Амирали Кузенбаевич – «Ынталы» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының  орынбасары.

3. Сыдыков Жомарт Оспанович – Ынталы жалпы орта мектебінің ұйымдастырушы-педагогы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Дуйсенов  Абдраим  Бекзатович – жеке кәсіпкер, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Туткишбаев  Марат  Жолдасович – жеке кәсіпкер, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№298 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: (Рабат ауылы, «Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Рабат ауылдық мәдениет үйі, Жамбыл көшесі №10) Тел. 8 (72539) 34-2-25

Шекарасы: Жамбыл, Қостай ата, М.Әуезов, Т.Рысқұлов, П.Тәжібаева, Б.Момышұлы, Ақпан батыр, Қ.Байымбетов, Нышанов, Ж.Әбенов, С.Сейфуллин, Тілешов, Д.Қонаев, С.Шаймерден, М.Махатаев, Объедков, Кенесары, Ы.Алтынсарин, С.Рахимов көшелері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Қалдыбай Сүлеймен – зейнеткер, аумақтық сайлау комиссиясының  өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Кыстаубаева  Гульзагира  Сүйеуовна – «Кәусар»  бала бақшасының  меңгерушісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Ергебеков  Ерболат  Иманалиевич – Қ.Әбдәлиев атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Сартаева Нұрсұлу Жақсылыққызы –  Рабат дәрігерлік емханасының медбикесі, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Таукеев  Марат Талапович – Қ.Әбдәлиев атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Ташов Бауржан Серикбаевич – «Рабат» дәрігерлік емханасының медбраты, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Тагаев  Сардарбек  Абдималикович – жұмыспен  қамту  орталығының ассистенті, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»   өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№299 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Рабат ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «П.Тәжібаева  атындағы  жалпы орта  білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жібек  жолы  көшесі №27) Тел. 8 (72539) 34-3-85

Шекарасы: Жібек жолы, Бәйтерек, Болашақ, Ақжол, Қажымұхан,  М.Өзтүрік, Шәкәрім, Абай, Аманкелді, Әшірбай ата, Қ.Әбдәлиев көшелері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Қалымбетов  Ержан  Алданұлы – П.Тәжібаева атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Кабулов  Пернехан  Оспантаевич – П.Тәжібаева  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Ауыл» партиясы өкілі, комиссия төрағасының орынбасары

3.  Қосуақ  Естөре  Молдабекұлы – әлеуметтік қызмет жөніндегі маман, «Ақжол»   партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Шораева  Насихат  Есхановна – «Кәусар»  балабақшасының  шаруашылық  меңгерушісі, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Тұрмахан  Есқұл  Әкімұлы – «Казпочта» мекемесінің  хат-хабар тасушысы, «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Адинова  Роза  Бегмуратовна – «Рабат» кітапханасының кітапханашысы, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Муратова Гулбакыт  Нуритдиновна – П.Тәжібаева  жалпы орта мектебінің іс жүргізушісі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі .

 

№300 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: (Қ.Мамбетұлы ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қазығұрт»  жалпы  орта  білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Сатыбалдиев  көшесі №90) Тел. 8 (72539) 38-7-17

Шекарасы: Қ.Мәмбетұлы елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Егетаев  Бактияр  Дуйсенович – «Қазығұрт»  жалпы  орта  мектебінің  директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Джаппаров  Жамбыл  Илнурович – «Қазығұрт»  жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3Тілеміс Лесбек Төлегенұлы  – зейнеткер, аумақтық сайлау комиссиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Натбаев  Камал  Амзеевич – «Таза  су»  мекемесінің бақылаушысы, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Стамкулова  Гульжан  Шариповна – «Қазығұрт» бала бақшасының  меңгерушісі,  «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№301 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Аманкелді ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Исатай батыр көшесі №31). Тел. 8 (72539) 38-3-21

Шекарасы: Аманкелді елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Утемисов Данияр Толегенович – Амангелді атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Дүйсен  Нұрқиса  Есенгелдіұлы – Амангелді атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Айтбаев Акжол Токташевич – «Аманкелді» ФАП фельдшері, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Досымбетов Иса Кумарович – жеке кәсіпкер, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Жолдасов  Бердан  Кушанулы – «Ауыл»  МҚКК  мал дәрігері, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№302 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Атбұлақ ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Атбұлақ» жанында интернаты бар жалпы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Қаппаров көшесі №15). Тел. 8 (72539) 35-1-21

Шекарасы: Атбұлақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Тәшімбет Әлжан Тәшімбетұлы – зейнеткер, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Таненов  Райымбек  Касымбекович – «Атбұлақ»  жалпы  орта  мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары

3.  Нүрсейіт  Мадияр  Ералханұлы – «Атбұлақ» жалпы  орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Мырзакулов  Садуакас  Смайлович – «Қуанкүл – Ана»  бала бақшасының  жұмысшысы, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Жангулаева  Роза  Нуруллаевна – «Айша – 1»  балабақшасының  тәрбиешісі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Нартаева  Гулжаухар  Умиралиевна – «Айша – 1»  балабақшасының тәрбиешісі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Жүсіпов  Ерсұлтан  Өмірханұлы – «Қуанкүл – Ана»  балабақшасының  директоры, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының»   өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№303 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: ( Еңбекші ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Еңбекші» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бағаналы көшесі  №56).

Тел. 8 (72539) 38-0-25

Шекарасы: Еңбекші елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Кенжекулова Зейнехан Агабековна – «Еңбекші» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрайымы.

2.  Жумабаев Сеит  Елуович – жеке  кәсіпкер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрайымының орынбасары.

3.Тайталиев  Алмаханбек  Орынбаевич – «ОңтүстікЖарықТранзит»  ЖШС тексерушісі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Байгелдиев  Сейтгали  Космырзаулы – ауылдық  клубтың  меңгерушісі, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Жаппасбаев  Естай  Калжигитович – «Еңбекші»  жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№304 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қызылдала ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қызылдала» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төлеш Ақын көшесі №90). Тел. 8 (72539) 38-1-22

Шекарасы: Қызылдала елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1 .Балданбаев Арыс Шагирбаевич – «Қызылдала»  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тулешов  Сейдилла  Дадаматович – ауылдық  клуб  меңгерушісі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Егизеков Ануар Алиакбарович – «Қызылдала» жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия  хатшысы.

4. Медетбекова  Улжалгас  Еркиновна – «Қызылдала»  ФАП  акушеркасы, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Умиров  Сергали  Сартаевич – жеке кәсіпкер, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№305 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: (Еңбек ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Еңбек» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңа ғасыр көшесі №33).

Тел: 8 (72539) 76-0-67

Шекарасы: Еңбек елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Пиримкулов Адилхан Тагайбаевич – «Еңбек» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Болтаев  Байдулла  Жанабаевич – жұмыссыз, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Әбдуәлі Мырзагелді Салдарбекұлы – «Еңбек» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Бактыбаев  Рахимжан  Курбанбаевич – жұмыссыз, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Бектаев  Асет  Намазбаевич – аумақтық  инспекция  ветеринары, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№306 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Қызылдихан ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қызылдихан» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Хошимбек көшесі №27). Тел: 8 (72539) 45-3-76

Шекарасы: Қызылдихан елді мекені А.Хошимбек, Бірлік, Ырыс, Нур, Береке, Ынтымақ, Көктөбе, Ақбұлақ көшелері толығымен, Өндіріс елді мекенінен М.Сабиров көшесі толығымен.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Торекулов  Нуржан  Кыдырбаевич – «Қызылдихан» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы

2. Байкобенов Бакберди – зейнеткер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Байтемиров  Галымжан  Махамбетович – «Қызылдихан» жалпы орта мектебі директорының  орынбасары, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Азимуратов  Қуатбек  Сарыбаевич – жұмыссыз, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Рахимов  Рахманберди  Каримович – жұмыссыз, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Парманова  Роза  Рахымбаевна – «Көктөбе»  бала бақшасының меңгерушісі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Дондиков  Абдуллазиз  Султанхожаевич – «Қызылдихан» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№307 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Өндіріс ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Жаңатірлік» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Мұратов көшесі №7). Тел: 8 (72539) 45-4-46

Шекарасы: Өндіріс елді мекені А.Тұрсынқұлов, Достық, Ә.Мұратов, Көктем, Н.Байтемиров, С.Кенжегулов, Бастау, Атамекен көшелері толығымен.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Сманов Нурлыбек Абубакирович – «Жаңатірлік» жалпы орта мектебінің директорының орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы

2. Минбаев Бахтияр Турдикулович – Тұрбат ауыл округі әкімінің аппаратының нұсқаушысы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары

3. Сайтқұлов Халмурад Рахманкулович – «Жаңатірлік» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жолымбетова Рапия Курбановна – Тұрбат ауылдық ауруханасының дәрігері, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Жиренбаев Меирбек Муратович – «Таң» бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Сайпов Сайдали Ергешович – «Жаңатірлік» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Кошкаров Ахламбай Атхамович – Тұрбат ауылдық емханасының қарауылы, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№308 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Тұрбат ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Қазанның ХХХ жылдығы» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бейбітшілік көшесі №81).  Тел: 8 (72539) 45-3-39

Шекарасы: Тұрбат елді мекені Болашақ, Ш.Байдалиев, А.Байтурсынов, Жұлдыз, Е.Исақұлов, Қаржан, Бостан, Гүлістан көшелері толығымен және Бейбітшілік көшесінің тақ жағы № 1-85, жұп жағы № 2-134 үйлерге дейін.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Сабитов Бахрам Орынбаевич – Қазанның ХХХ жылдығы жалпы орта мектебінің директоры орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сманов Арыстан Сейтжаппарович – «Жаңатірлік» орта мектебінің директоры, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Салихов Эгамберди Абдуллаевич – Т.Тула атындағы жалпы орта мектебі мұғалімі,  «Ақжол»  партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Есжанов Бахыт Мадиханович – «Казпочта» бөлімше бастығы, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Каланов Зайыр Кулахматович – «Қазанның ХХХ жылдығы» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Калботаев Асилхан Аскарович – Т.Тула жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

 7. Юсупова Зубайра Салкынбековна – Тұрбат ауылдық ауруханасының дәрігері, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі.

 

№ 309 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Тұрбат ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Бәйтерек»  бөбекжай  балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П.Бөрібекұлы көшесі №68)

Тел: 8 (72539)

Шекарасы: Тұрбат елді мекені Бақыт, И.Қасимов, П.Бөрібек,  Л.Жолдыбаева көшелері толығымен және Бейбітшілік көшесінің тақ жағы №115-195, жұп жағы №154-194 үйлер кіреді.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1.Абдигаппаров  Абай  Убайдуллаевич – «Бәйтерек» бала бақшасының шаруашылық  меңгерушісі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Юлдашов  Сабиржон  Садирович – зейнеткер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Борибеков  Сабит   Ордабекович – «Қазанның ХХХ жылдығы» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясы өкілі,  комиссия хатшысы.

4. Каримов  Кабулжан  Артикбаевич – «Қазанның ХХХ жылдығы» жалпы орта мектебінің  шаруашылық  меңгерушісі, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Усербаев  Олжас  Адилбекович – «Бәйтерек» бала бақшасының есепшісі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Ерданаев  Касымбек  Жаксылыкович – аудандық  жұмыспен  қамту  бөлімінің  маманы, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Алжанова  Гулназира  Нурлубаевна – «Бәйтерек» бала бақшасының тәрбиешісі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік одағының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№ 310 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Тұрбат ауылы, Тұрбат шекара заставасы, Көктем №28) Тел: 8 (72539)

Шекарасы: Застава (жабық)

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Бисенов  Нурымжан  Ермекович – Тұрбат  шекара  заставасының командирі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Айтқалиев  Ернұр  Төлегенұлы – Тұрбат  шекара  заставасының командирінің орынбасары,  «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Қабылбеков Үмбет  Нұржанұлы – Тұрбат  шекара  заставасының командирінің орынбасары, «Ақжол» партиясы өкілі,  комиссия хатшысы.

4. Ергешов  Курбанали Жунисович – Тұрбат  шекара  заставасының старшинасы,  «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Кадиров  Максат  Танатарович – Тұрбат  шекара  заставасының аға технигі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№311 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Шанақ ауылы,  Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұржан Болыс көшесі №20). Тел: 8 (72539) 34-6-49

Шекарасы: Шанақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Жуманов Бекбол Утеевич – Абай атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы

2. Аширбекова  Райхан  Болатбековна – Шанақ  дәрігерлік амбулаториясының медбикесі,  «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Абдуллаев Бахытжан Сыдыкович – Абай атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.Калшабаев  Тимур  Батырбекович – жеке  кәсіпкер, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Ержигитов Досымбек Нурахович – «Нұрах»  шаруа қожалығының төрағасы, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№312 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Ақжар ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Ақжар» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Құдайбергенов көшесі №25) Тел: 8 (72539) 34-6-39

Шекарасы: Ақжар елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Копжасаров Габит Сыдыкович – «Ақжар» жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Бегманов  Бейсен  Тургынбекович – «Ақжол» шаруа қожалығының төрағасы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Үсіпбеков  Орынбасар – «Үсіпбек» шаруа қожалығының төрағасы, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Омарбеков  Камалхан   Егембердиевич – «Егемберлі» шаруа қожалығының төрағасы, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Айтмурзаев  Айдархан  Пернебекович –«Ақжар» ауылдық клубының меңгерушісі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№313 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Ескі Шанақ ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Т.Тоқтаров атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасымбек би көшесі №25) Тел: 8 (72539) 38-3-54

Шекарасы: Ескі Шанақ, Ызабұлақ, станция Шанақ елді мекендері.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Мамыров Асетулла Турдыкович – Т.Тоқтаров атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Ембай Рысбай Ботайұлы – Т.Тоқтаров атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Танов  Ералы  Амангелдиевич – жеке  кәсіпкер, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы

4.Сапарбеков  Жәнібек  Нақыпбекұлы – жеке  кәсіпкер, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Темір  Перизат  Әмірқызы – жұмыссыз, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№314 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Шарапхана ауылы,  Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Ы.Алтынсарин атындағы мектеп жанындағы интернаты бар жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ы.Алтынсарин көшесі №22). Тел: 8 (72539) 44-2-02

Шекарасы: Шарапхана елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Алжанова  Гулдана  Султанхановна – Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрайымы.

2. Сапаров Мухан Турапбаевич – Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрайымының орынбасары.

3. Бейсенов Куралбай Сабырович – М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Қапашбаева Урби Сарсеновна – аудандық халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің  әлеуметтік қызметкері, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Нарманов Мергенбай Арынович –  жүргізуші, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Менлибекова  Сапаркуль Молжановна – Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Алиев  Сансызбай Сатыбалдиевич – Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия  мүшесі

8. Ходжаханова  Аигул Сакеновна – Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының» өкілі, комиссия мүшесі

9. Куатбеков  Бакыт  Бортайулы –«Шарапхана»  мәдениет  үйінің  меңгерушісі, Мемлекеттік  мекемелер, банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің кәсіптік одағының өкілі, комиссия мүшесі

10.Кожаканов Жарылкасын Умирбаевич жеке кәсіпкер, аумақтық сайлау комиссиясының өкілі,  комиссия мүшесі

11. Жарылкасынов  Жумабай  Егембердиевич – М.Өтемісұлы атындағы  жалпы  орта  мектебінің  мұғалімі, аудандық  аумақтық  сайлау  комиссиясының  өкілі, комиссия мүшесі.

 

 

 

№315 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Жіңішке ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Қонаев көшесі №2). Тел: 8 (72539) 77-7-39

Шекарасы: Жіңішке елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Налибаева  Шара  Шариповна – Д.Қонаев атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрайымы.

2.  Ережеп Абаибек – зейнеткер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрайымының орынбасары.

3.  Абдез Ғалымжан Жұмәліұлы – Д.Қонаев жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Дуйсебаев Тоганбай Байбориевич – жұмыспен  қамту  орталығының  ассистенті, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5.Ажибаев  Баглан Серикович – Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№316 учаскелік сайлау комиссиясы

 Орталығы: (Махамбет ауылы,  Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Л.Құрбанов көшесі №19/а). Тел: 8 (72539) 78-4-09

Шекарасы: Махамбет елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Тургымбаева  Манзура  Сырымовна – М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрайымы.

2.  Бертанов Абай – зейнеткер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрайымының орынбасары.

3.  Далбай Қалаубай Бектайұлы – М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Курбанов Арыстан Лесбаевич – жұмыссыз, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Ергешов  Нұрбақыт Санабатұлы – Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№317 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Майлыошақ ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Келешек көшесі №9). Тел: 8 (72539) 76-7-44

Шекарасы: Майлыошақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Борибаев Сапаргали Жунисбекович – А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Тасполат Кендірбек Адамбекұлы – А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Балабеков  Мухтар  Ордабекович – жұмыссыз, «Ақжол»  партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Толегенов Алмасхан Нарметович –  жұмыссыз, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Жүзжасар  Әуелбек  Жарылқапұлы – «Талдыбұлақ» негізгі  орта  мектебінің  мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі

 

№318 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Талдыбұлақ ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Талдыбұлақ» негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Түгейболат көшесі №29).

Тел: 8 (72539) 44-3-72

Шекарасы: Талдыбұлақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Айтбаев  Оразбек  Әлімбайұлы  – «Талдыбұлақ» негізгі орта мектебінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Баратбаев Болат Турсункулович – «Түгейболат» ЖШС механигі, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Майлаш Гүлстан Жақсыбайқызы – «Талдыбұлақ» негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Ермеков  Абдигани  Есентаевич – жұмыссыз, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Баймұратов  Ержан  Айтмұрзаұлы – жұмыссыз,  «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

 

№319 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Бақабұлақ ауылы,  Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Бақабұлақ» бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бақабұлақ көшесі №33).

Тел: 8 (72539) 38-4-09

Шекарасы: Бақабұлақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Байгобеков Мухтар Бурлибаевич – «Бақабұлақ» бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Асанов Нышан Керімбайұлы – зейнеткер, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Кошкинбаев Ержан Дарханбаевич – «Бақабұлақ» бастауыш мектебінің мұғалімі, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жазықбай  Ерсапар  Манатұлы – жастар  орталығының инспекторы, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі.

5. Акылбеков Тургынбек Омарбекович – «Ауыл» МҚКК  мал  дәрігері, «Бірлік»  партиясының өкілі, комиссия мүшесі.    

 

№320 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Шарбұлақ ауылы,  «Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Шарбұлақ ауылдық мәдениет үйі, Т.Батырбеков көшесі №21). Тел: 8 (72539) 43-2-15

Шекарасы: Шарбұлақ елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Каратаев Бақыт Сулейменұлы – «Шарбұлақ» мәдениет үйінің директоры, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сулейменов  Рахматулла  Касымбекович – Шарбұлақ  ауыл округі әкімі  аппаратының инспекторы, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Құтымбет Қалыбек Амантайұлы – «Шарбұлақ» жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Калмурзаев Шымыр Рыскыбайулы –  «Шарбұлақ» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Асаев  Бейсенбай  Жандарбекович – «Шарбұлақ» жалпы орта мектебінің  мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.  

6. Мелдебек Бақтияр Күмісбекұлы – «Ауыл» МҚКК мал дәрігері, «Қазақстанның  салалық  білім  және  ғылым  қызметкерлері  кәсіптік  одағының» өкілі, комиссия мүшесі.

7. Аширов Жумабай Ескараевич – «Шарбұлақ» дәрігерлік емханасының фельдшері, «SENIM»  денсаулық  сақтау  жүйесі  жұмыскерлерінің  салалық  кәсіптік  одағының өкілі, комиссия  мүшесі.

8. Пернебаев  Нурбол  Махсутович – аудандық  жастар  орталығының  инспекторы, Қазақстан  Республикасы  жергілікті  соғыс  және  Ауғанстан  ардагерлер  одағының өкілі, комиссия мүшесі.

9. Тулегенов  Баубек  Бахтиярулы – «Шарбұлақ» жалпы орта мектебінің  есепшісі, Мемлекеттік  мекемелер, банк  және  қоғамдық  қызмет  көрсету  қызметкерлерінің  кәсіптік одағының өкілі, комиссия мүшесі.

 

 

№321 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: (Ақбастау ауылы, Қазығұрт аудандық білім бөлімінің «Ақбастау» жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақбастау көшесі №41).

Тел: 8 (72539) 2-27-35

Шекарасы: Ақбастау елді мекені.

Сайлау комиссиясының құрамы:

1. Туребеков Галымжан Доненбаевич – «Ақбастау» жалпы орта мектебінің директорының  орынбасары, «Нұр Отан»  партиясының өкілі, комиссия төрағасы.  

2.  Алпысов Исабек Нышанбаевич –  «Ауыл» МҚКК мал дәрігері, «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Жакаев Даурен Нургалиевич – жұмыссыз, «Ақжол» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Смагулов  Нурмахан  Сарсенович – жеке  кәсіпкер, «Қазақстан Коммунистік халықтық партиясының» өкілі, комиссия мүшесі. 

 5. Кулетов Мадияр Тасболтаевич – «Ақбастау» жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» партиясының өкілі, комиссия мүшесі

Толығырақ

Қазақстандағы цифрлық телевидение

images/Habarlandru/2.jpg

We have 63 guests and no members online

Байланыс желілері

Қазығұрт ауданы әкімі аппаратының байланыс желілері

 

Блог

Төлеген Тұртайұлы Телғараев 1973 жылы туылған, ...
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
http://www.zoofirma.ru/